Jak Działamy?


Zamawiasz worek

Wystarczy zadzwonić na numer 537 773 568, lub wysłać do nas wiadomość przez formularz kontaktowy (jest na dole strony, oraz w zakładce kontakt). Można też pisać bezpośrednio na maila: tomek@workinagruzgdansk.pl.

Dostajesz Worek

Przy zamówieniu worka – ustalamy dzień jego dostawy, ewentualnie jeśli jesteś w pośpiechu i nie masz czasu na czekanie, worek możesz odebrać samodzielnie z naszej bazy w Jankowie Gdańskim.

Uzupełniasz Worek

Pamiętaj – nie musisz się spieszyć, bo worek możesz trzymać go nieograniczoną ilość czasu. Możesz do niego wrzucać zarówno gruz jak i inne odpady budowlane – poza papą, eternitem i odpadami niebezpiecznymi (chyba, że worek był zamówiony na papę).

Pomimo, że worki mogą stać nieograniczoną ilość czasu pamiętaj proszę o fakcie, że worki wykonane są z materiału i może on po prostu sparcieć jeśli będzie trzymany zbyt długo na słońcu.

Zgłoszenie worka do zabrania

Worki odbieramy w każdą środę i czwartek tygodnia. Zgłoszenia na odbiory worków na dany tydzień przyjmujemy do godziny 14:00 do wtorku. Co to znaczy? Jeśli zgłosisz worek do zabrania w czwartek – odbierzemy go po 6/7 dniach, jeśli worek zostanie zgłoszony do zabrania w poniedziałek – zostanie odebrany w ciągu 2/3 dni.

Odbiór worka

Pamiętaj, aby zapewnić dojazd podczas odbioru worka. Nie przenosimy worków nad pojazdami, ani innymi ruchomościami.